Álláslehetőség

Jelentkezzen munkatársnak!

Asztalos munkatársat keresünk!

Főbb feladatok, munkák:

  • faipari munkák teljes körű kivitelezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • asztalos szakmunkás végzettség, vagy azzal egyenértékű szaktudás,
  • faipari tapasztalat előny,
  • munkájára igényes, megbízható, precíz személyiség,
  • önállóan és csapatban is tudjon dolgozni,
  • túlórára való készség,
  • gépjármű a munkahely eléréséhez, de tömegközlekedési lehetőség is van

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • bútorüzemben szerzett munkatapasztalat,
  • helyszíni szerelésben való jártasság

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • kiemelt bérezés,
  • túlórák kifizetése,
  • hosszú távú, családbarát, stabil munkalehetőség,
  • felelősségteljes, önálló munkakör,
  • kulturált, ergonomikus munkakörnyezet,
  • és a megunhatatlan "fa illat"

Állás, munka területe(i):

  • szakmunka
  • asztalos

Szükséges tapasztalat:

  • nem feltétel, pályakezdők jelentkezését is várjuk

Szükséges végzettség:

  • szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • nem igényel nyelvtudást, de a német nyelv ismerete előny